Onur ERDOĞDU

MSÜ Sınavı

Merhaba arkadaşlar bu sene bir askeri öğrenci adayı olarak İbrahim Koçak hocamla tanışma ve birlikte çalışma fırsatı yakaladım. İbrahim Hoca gibi nitelikli işinde uzman bir eğitmenle çalıştım, bundan sonra süreci devam eden adaylara başarılar diliyorum ileriki senelerde de girecek adaylara başarılar diliyorum. Görüşürüz.

Efe ARSLAN

MSÜ Sınavı

İbrahim hocamın farkı askeri anlamda tecrübe ve akademik anlamda bilgisi ve bu sebeple planlı düzenli ve sağlıklı bir şekilde spor yaptık ve çalışmalarımızı bitirdik ve aynı zamanda geçmiş öğrencilerin sözlü mülakat tecrübelerini bizimle paylaşmıştı ve sözlü mülakatta ciddi bir avantajımızın olduğunu hissettim ben sözlü Mülakatta biraz daha rahatım ben ve daha donanımlı girmiş olduk.

Yavuz ŞAHİNTÜRK

MSÜ Sınavı

Arkadaşlar merhaba, ben 2020 MSÜ mülakatlarına katıldım. Spor mülakatında sırasıyla barfiks, mekik ve koşu mülakatlarına tabii tutulduk. Spor mülakatına katılmadan sizlerin de mutlaka hazırlanmanızı tavsiye ederim.

3 thoughts on “Öğrenci Yorumları

  1. Merhaba, İbrahim Hocamı Youtube Videoları sayesinde keşfettim.
    Bu piyasada bilgileri en doğru şekilde aktaran nadir insanlardandır kendisi.
    Aldığım mülakat eğitimimden ve uzaktan spor eğitimimden çok çok memnun kaldım. Bütün emekleriniz için çok teşekkür ederim İbrahim Hocam.
    Ankara’daki arkadaşlara yüz yüze eğitim almalarını şiddetle tavsiye ediyorum. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir